Potwierdzone przez profesora Jerzego Vetulaniego:

Potwierdzeniem skuteczności działania energii na organizm czy to w przekazywaniu bezpośrednim lub koszulki jest Pan Profesor Jerzy Vatulani  - profesor nauk przyrodniczych, psychofarmakolog, neurobilog, biochemik, członek Polskiej Akademii Nauk i Polskiej Akademii Umiejętności, członek honorowy Indian Academy of Neurosciences, Doctor Honris Causa Śląskiego Uniwersytety Medycznego i Uniwersytety Medycznego w Łodzi, kierownik Zakładu Biochemii, a obecnie wiceprzewodniczący Rady Naukowej Instytutu Farmakologii PAN, Profesor Małopolskiej Szkoły Wyższej im. J. Dielta w Krakowie. Autor kilkuset prac badawczych o międzynarodowym zasięgu. Po przespanej nocy w koszulce stwierdzi, że sen był bardziej intensywny, a obudził się bardziej wypoczęty i rześki. Doceniając pomoc Pan Profesor przysłał mi książki z dedykacją mówiącą o tej pomocy.

Jak pomagam:

Proponuję Państwu poniższe formy pomocy:

  • KONTAKT OSOBISTY - bezpośredni przekaz energetyczny
  • SKYPE (taka sesja została przeprowadzona między innymi z Panią Dorotą Wellman w programie "Miasto Kobiet" w TVN Style – do obejrzenia poprzez zakładkę „Media o mnie”)
  • MATERIAŁ BIOAKTYWNY w koszulce i wkładce. Ta forma pomocy jest najbardziej wygodna. Korzystają z niej nie tylko osoby chore, lecz także zdrowe, zmęczone, wycieńczone jak np. sportowcy -po prostu ludzie ciężko pracujący z każdej grupy społecznej, doceniając walory     prozdrowotne.

Potwierdzenia:

W swojej działalności pomogłem wielu ludziom. Kilku z nich zdecydowało się potwierdzić skuteczność moich działań: